F.H.U. ORKAN
Maciej Orkan
43-419 Hażlach
ul. Rudowska 31
woj. śląskie
tel. 501-527-857
tel. 33 856 75 41

e-mail:   orkan5@vp.pl
NIP: PL 548-100-04-52
REGON: 070410628

NUMER KONTA ING Bank Śląski
90 1050 1083 1000 0090 6273 9017

 • szer.panel. j. dab
  szer.panel. j. dab
 • bramy z folią ochronną przed montażem
  bramy z folią ochronną przed montażem

Drzwi i bramy garażowe

Jesteśmy śląskim producentem bram garażowych. Wykonujemy modele uchylne oraz dwuskrzydłowe, wykorzystując do tego dobrej jakości materiały. Szkielet konstrukcji powstaje z zamkniętych profili ocynkowanych, który dodatkowo zostaje wzmocniony profilami poziomymi. Do wypełnienia używamy: po stronie wewnętrznej – paneli Siding, po stronie zewnętrznej – blachy trapezowej (trapez T-7), powlekanej akrylem (w szerokiej gamie kolorów z palety RAL) i zabezpieczonej folią ochronną. Duży wybór barw i odcieni umożliwia dopasowanie koloru bramy garażowej do wyglądu elewacji.

Standardowym wyposażeniem bram garażowych uchylnych jest indywidualnie dobrany mechanizm wielosprężynowy. Gwarantuje płynną pracę skrzydła i chroni przed, gwałtownym jego opadaniem. Ponadto w przypadku pęknięcia jednej ze sprężyn brama nie opadnie samoczynnie – zostaje podtrzymana przez pozostałe sprężyny. Zadbaliśmy, aby precyzyjne prowadzenie bram w prowadnicach na rolkach bieżnych ograniczyło ryzyko wypadnięcia skrzydła z wyznaczonych torów. Wykonujemy konstrukcje na zamówienie do szerokości 3,30m.

Dodatkowe rozwiązania:

 • Umożliwiamy wprowadzenie ocieplenia, zwiększającego wartość izolacji termicznej bramy garażowej. Stosujemy w tym celu dobry gatunkowo styropian i pokrywamy skrzydło warstwą o grubości 2 cm.

 • Umożliwiamy montaż automatycznych systemów sterowania, zapewniających dodatkowe udogodnienia w zakresie obsługi.

 • Umożliwiamy wykonanie układu poziomych paneli o szerokości 18 cm (bez opcji furtki), co przypomina wyglądem pancerz segmentowy.

 • Umożliwiamy wyposażenie skrzydła bramy garażowej w niezależne drzwi, pozwalające na wchodzenie do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia całej konstrukcji.


Informacje o pomiarach

Dla zagwarantowania wysokiej funkcjonalności konstrukcji oraz sprawnego montażu konieczne jest podanie dokładnych wymiarów. Mogą Państwo przeprowadzić pomiary samodzielnie i przekazać nam informacje techniczne bądź skorzystać za opłatą z naszych usług w tym zakresie, świadczonych również poza terenem Śląska.

Ważne

Otwór mierzy się w trzech miejscach :

 • w pionie - z lewej strony ,w środku i po prawej

 • w poziomie - na samym dole , w środku i na samej górze

Należy mieć na uwadze, że próg bądź nadproże mogą być nierówne (wypukłe). Warto zmierzyć przekątną otworu , czy jest równa.

Prosimy mieć na uwadze, iż próg bramy wykonujemy z profilu zamkniętego, cynkowanego o wym. 3 x 3 cm, co zmniejsza otwór. Po montażu światło wjazdu (otworu w bramie)

zmniejszy się o około 20 cm w poziomie i w pionie - przy uchylnych


Oferta

 • Bramy garażowe uchylne

  Uchylne

  Wykonujemy funkcjonalne bramy garażowe uchylne do szerokości skrzydła 3 m. Wykorzystujemy dobrej jakości materiały konstrukcyjne, a także na wypełnienie i na ocieplenie. Umożliwiamy przygotowanie skrzydła w układzie poziomym paneli. Oferujemy duży wybór kolorystyczny.

  Zobacz ofertę
 • Bramy garażowe dwuskrzydłowe

  Dwuskrzydłowe

  Przygotowujemy bramy garażowe dwuskrzydłowe w wersji z ociepleniem oraz w wariancie nieocieplonym. Proponujemy usługę połączoną z montażem oraz transportem. Przyjmujemy i realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, zapewniając przy tym krótki czas oczekiwania.


  Zobacz ofertę