F.H.U. ORKAN
Maciej Orkan
43-419 Hażlach
ul. Rudowska 31
woj. śląskie
tel. 501-527-857
tel. 33 856 75 41

e-mail:   orkan5@vp.pl
NIP: PL 548-100-04-52
REGON: 070410628

NUMER KONTA ING Bank Śląski
90 1050 1083 1000 0090 6273 9017

O firmie

Codziennie przygotowujemy rozwiązania, z których korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi. Starannie opracowana i doskonalona przez lata produkcja drzwi garażowych pozwala nam dzisiaj tworzyć realizacje, które zachwycają nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością.

Jako doświadczony producent drzwi garażowych jesteśmy w pełni gotowi do tego, by realizować indywidualne zamówienia na wymiar – zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów. Naszym celem jest przygotowywanie takich zabezpieczeń i takich skrzydeł, które całkowicie będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom – zarówno pod względem estetyki wykończenia, dodatkowych elementów montowanych na specjalne życzenie Klienta, jak i sposobu otwierania skrzydeł.

Co nas wyróżnia?

Naszą działalność, jako wieloletniego producenta drzwi garażowych, oparliśmy na solidnych fundamentach, które tworzą: różnorodność, rzetelność, estetyka, dopasowanie oraz wygoda.

 1. różnorodność pragniemy, by każdy nasz klient miał możliwość sięgnąć po taki model skrzydeł i taki system otwierania/zamykania, który całkowicie mu odpowiada.
  Dlatego też naszej oferty nie ograniczaliśmy do jednego modelu, ale wręcz przeciwnie – stale rozbudowujemy naszą propozycję współpracy, wychodząc tym samym naprzeciw państwa oczekiwaniom.
 2. rzetelność Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy również i o to, aby każdy etap produkcji był przez nas monitorowany pod względem poprawności (zgodności z wymiarami przedłożonymi w trakcie zamówienia przez Klienta), jak i najwyższej jakości produktu końcowego.
  Przed jego dostarczeniem oraz montażem na miejscu wskazanym przez Klienta, dokonujemy starannej oceny stanu technicznego oraz funkcjonalności.
 3. estetyka Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko trwałość i funkcjonalność jest właściwością, której nasi Klienci oczekują od przygotowywanych realizacji. Istotna jest także estetyka, z którą wiąże się m.in. staranne wykończenie oraz zadbanie o każdy detal. Pragniemy, by bramy garażowe, które dostarczamy, stanowiły wizytówkę Państwa domu. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby ich wygląd budził zachwyt i stanowił dekorację dla całego budynku.
 4. dopasowanie Zależy nam na tym, aby zamówione przez Państwa realizacje spójnie korespondowały z całym budynkiem – przede wszystkim pod względem estetycznym. Dlatego też pozostajemy otwarci na Państwa oczekiwania oraz inicjatywy.
  Dysponując wieloletnim doświadczeniem oraz rozbudowanym zakładem produkcyjnym, jesteśmy w stanie przygotować taki projekt, który z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom.
 5. wygoda Składając u nas zamówienie na produkcję bramy garażowej, mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc w wyborze najodpowiedniejszego systemu otwierania i zamykania skrzydeł – takiego, który zapewni bezawaryjną i w pełni wygodna obsługę. Pragniemy dostarczać Państwu satysfakcjonujących rozwiązań.