F.H.U. ORKAN
Maciej Orkan
43-419 Hażlach
ul. Rudowska 31
woj. śląskie
tel. 501-527-857
tel. 33 856 75 41

e-mail:   orkan5@vp.pl
NIP: PL 548-100-04-52
REGON: 070410628

NUMER KONTA ING Bank Śląski
90 1050 1083 1000 0090 6273 9017

Dodatkowe drzwi jednoskrzydłowe

drzwi  jednoskrzydłowe do budynków  murowanych

 

( garaży , kotłowni , magazynów )

 

  ocieplane i nieocieplane

 

nieocieplane od  400/ m2 zł

ocieplane     od   440/ m2 zl

montaż            + 100 zł

dopłata za kolory drewnopodobne + 100 zl  do 2 m2

 

przykładowy  wymiar  : szer. 1  m wys.  2 m

 

 

 

Jedną z wygód, które pragniemy Państwu podarować jest możliwie jak najszybszy i najprostszy dostęp do sprzętu, urządzeń oraz tego wszystkiego, co oprócz samochodu przechowywane jest w garażu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż coraz częściej przejmuje on rolę funkcjonalnego pomieszczenia gospodarczego. Dlatego też stale modyfikujemy ofertę, pozwalając tym samym naszym Klientom odnaleźć rozwiązania odpowiadające ich zmiennym potrzebom. Doskonałym tego przykładem są drzwi garażowe, które właśnie prezentujemy.

Dla kogo?

Jako doceniany przez szerokie grono zadowolonych Klientów producent bram garażowych, montaż dodatkowych drzwi wprowadzających zalecamy przede wszystkim tym z Państwa, którym przestrzeń garażu służy nie tylko jako miejsce do przechowywania i zabezpieczania samochodu. Jeżeli dla Państwa jest to również miejsce , w którym przechowywany jest sprzęt ogrodniczy lub też sezonowy sprzęt sportowy (np. narty), to tego typu rozwiązanie bez wątpienia okaże się znaczącym udogodnieniem. Pozwoli przede wszystkim na ułatwienie dostępu do składowanych rzeczy – bez konieczności podnoszenia dużego, masywnego skrzydła.

Produkcja bram garażowych, którą realizujemy, wzbogacona propozycją przygotowania dodatkowych drzwi, jest także doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, dla których estetyczna spójność wykończenia budynku nie pozostaje bez znaczenia. Wykonując oba elementy (bramy garażowe oraz drzwi) z tych samych materiałów, jesteśmy w stanie zatroszczyć się o odpowiedni wygląd tych realizacji. Ponadto – zadbamy także o dopasowanie elementów wykończeniowych, takich jak chociażby spójny wzór przetłoczeń czy jednakowe klamki lub uchwyty.

Cechy

Produkcja skrzydeł wejściowych bocznych przebiega analogicznie jak produkcja bramy głównej. Opracowana została przez nas w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy też dostarczać Państwu rozwiązań funkcjonalnych i znacznie ułatwiających codzienne korzystanie z garażu. Spośród najistotniejszych cech tych elementów wymienić należy:

  • estetyczne dopasowanie, tak to bramy głównej, jak również pozostałych elementów konstrukcyjnych budynku;
  • możliwość zlecenia wykonania projektu w oparciu o indywidualne wymogi, np. z uwzględnieniem dodatkowych przeszkleń;
  • wykonanie z materiałów całkowicie odpornych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (przede wszystkim czynników mechanicznych oraz atmosferycznych – w tym opadów i zmiennych temperatur);
  • możliwość wykorzystania dowolnego koloru z dostępnej palety RAL lub też okleiny drewnopodobnej.
Korzyści

Drzwi boczne to alternatywa dla bram garażowych wzbogaconych dodatkowymi drzwiami. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje fizyczna możliwość ich zamontowania. Jednak po raz kolejny pragniemy podkreślić, że zadowoleni z nich będą przede wszystkim Ci z Państwa, dla których garaż nie służy jedynie zabezpieczeniu i przechowywaniu pojazdu. Wszystkie nasze realizacje są stabilne, trwałe i wyjątkowo odporne na różnorodne czynniki mechaniczne. Mogą więc służyć jako solidne zabezpieczenie obiektu.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starannie odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów. Mamy więc pewność, że zarówno trwałość, estetyka, jak i funkcjonalność naszych realizacji będzie dla Państwa satysfakcjonująca. Ponadto pragniemy zapewnić, że realizujemy zlecenia dla Klientów z całej Polski, nie tylko z regionu Śląska.

Szczegółowe informacje dotyczące zarówno ceny, jak również terminu realizacji, mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nami bezpośrednio, w siedzibie firmy, lub też telefonicznie.